مشاوره حقوقی تلفنی رایگان _ گروه وکلای دادشید

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان _ گروه وکلای دادشید

وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق توافقی،وکیل ثبتی، وکیل ملکی،مشاوره حقوقی،مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری،  وکالت دادگستری،وکیل، وکالت،مشاوره آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان : در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید.

تفاوت  پایه یک و پایه دو :

وکلای پایه ۲ فقط حق در محاکم کیفری که به جرم‌های تعزیری مستوجب حبس کمتراز ۱۰ سال و شلاق و جزای نقدی و اقدامات تامینی منتج می‌شود را دارند و در محاکم حقوقی نیز چنانچه بازخواسته کمتر از ۵۰۰ میلیون ریال باشد و یا خواسته غیر مالی مگر در دعاوی مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد، می‌توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند.(مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)

اما پایه یک دادگستری حق در تمامی محاکم اعم از حقوقی و کیفری و.. را دارند. وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدواً به‌صورت ۲ سال آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند ذیر نظر سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی ۲ سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه پایه یک شوند. بنابر آنچه گفته شد، وکلای پایه یک، حق دخالت و قبول در کلیه دعاوی را بدون محدودیت از لحاظ موضوع یا از لحاظ مرجع دارند، و می توانند با قبول در دعاوی مزبو ربه یاری موکل خود بشتابند.(مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)

با توجه به پیشرفت جامعه بشری امروز  وتغییر متد های سنتی ارتباط و جایگزینی آن روشها با روشهای به روز ارائه خدمات؛ هر مجموعه برای اعتلای خود و پیشرفت در امور خود به ناچار می بایست خود را با آنها وفق دهد.(مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)

همانگونه که شاهد هستیم در چند دهه اخیر مجموعه ها و اشخاص موفق برای رسیدن به موفقیت از این روش ها استفاده نموده اند.

یکی از موفق ترین این ابزار ها؛‌ بحث ارائه خدمات به طریق اینترنتی و به بیان بهتر ارائه خدمات مطلوب از راه دور می باشد.(مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)

وب سایت گروه وکلای دادشید نیز با ارائه خدمات مطلوب و نظارت مستمر مسئولین مجموعه ؛‌ گامی بلند در جهت مشاوره و وکالت و با این طریق سعی در تحقق اهداف خود که همان تحقق عدالت و اجرای صحیح قانون میباشد برداشته است.

این مجموعه با در اختیار  داشتن بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران و شهرستانها و حتی در مواردی با مشاوره تلفنی حقوقی رایگان آماده ارائه خدمت به شما سروران عزیز می باشد.(مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)

ضمنا این مجموعه با خدمات نوین و همگام با برآورده کردن نیاز روز  با  ارائه خدماتی چون صدای وکیل و تهییه کلیپ های صوتی و تصویری به بررسی موضوعات مبتلابه به زبان ساده  پرداخته است.

امید است با حمایت و انتقال انتقادات و پیشنهادات سازنده راهگشا و یاور ما در جهت رسیدن به هدف والای مجموعه باشید.(مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و  در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.