دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان (وکیل،مشاوره حقوقی)

دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان

(نمونه دادخواست،دادخواست،  تامین دلیل ،خسارت به آپارتمان،خسارت به منزل،خسارت ، آپارتمان، خانه،منزل ، سند مالکیت،  وکیل، وکالت، موسسه حقوقی، مشاور حقوقی، درخواست وکیل)

دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان

طرح دعوا در دادگستری بدون در اختیار داشتن دلیل، نه تنها ثمره و نتیجه‌ای جز تحمیل هزینه‌ی دادرسی بر دوش فرد نخواهد داشت بلکه حتی ممکن است موجب مسئولیت مدنی او نیز بشود؛ به این معنی که این شخص باید هزینه‌هایی که طرف مقابل او برای شرکت در دادرسی و دفاع از خود متحمل شده است، پرداخت کند. (دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان)

هرکس که بخواهد در دادگستری طرح دعوا کند (خواهان) باید مستند، طرح دعوا کند یعنی دلایلی برای اثبات ادعای خویش داشته باشد. البته این امر به این معنی نیست که تامین دلیل فقط برای خواهان کاربرد دارد؛ بلکه خوانده (کسی که دعوا علیه وی طرح شده یا خواهد شد و به دادگاه و دادرسی فراخوانده می‌شود) نیز ممکن است نیاز به تامین دلیل داشته باشد. نوشته زیر را بخوانید تا ببینید تامین دلیل چیست. مثلا ممکن است شخص الف و ب که اتفاقا با یکدیگر دوست صمیمی هستند در رابطه با موضوعی دچار اختلاف شوند و زد و خورد و الفاظی بین آنها رد و بدل شود و بعد با واسطه‌گری افراد محل، قضیه حل و فصل شود. شخص ب ممکن است احتمال دهد که بعدا شخص الف به خاطر همان اختلاف، علیه وی طرح دعوا خواهد کرد در اینجا از تامین دلیل استفاده می‌کند به این معنی که می‌تواند در خصوص اظهارات شهود و تحقیق محلی پیش از آنکه مدت زمان زیادی بگذرد و افراد موضوع را فراموش کنند درخواست تامین دلیل کند. (دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان)(دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان)

کلیک کنید  شکایت قتل غیرعمد(وکیل،مشاور)

 

نمونه دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به خانه و اپارتمان از داد گاه

تعیین خواسته و بهای آن : تأمین دلیل خسارات وارده به منزل

دلائل و منضمات دادخواست : کپی مصدق ۱ – سند مالکیت، ۲ – نظر کارشناسی۳- ” مدرک مورد نیاز دیگر”

ریاست محترم مجتمع قضایی ” نام شهرستان محل وقوع ملک “

       با سلام ، احتراماً به استحضار می‌رساند:

به موجب مستندات مذکور اینجانب مالک       باب خانه/آپارتمان واقع در پلاک ثبتی     /      بخش “شماره و نام شهرستان محل وقوع ملک”و در همسایگی خوانده/ خواندگان می‌باشم. نظر به اینکه اقدامات خوانده/خواندگان در پلاک تحت مالکیت خود دایر بر      موجب بروز خسارت در ملک اینجانب شده است و آنان حاضر به جبران خسارت وارده نمی‌باشند و از طرفی اینجانب در مقام جمع‌آوری دلایل حقانیت خویش می‌باشم فلذا به منظور ثبت و حفظ آثار خسارت وارده و ارزیابی میزان آن به استناد ماده ۱۴۹ قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی صدور قرار تأمین دلیل با جلب کارشناس رسمی دادگستری از محضر دادگاه محترم مورد استدعاست. (دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان)

 

محل امضاء مهر

   اثر انگشت

  • در صورتیکه خواهان تمایل داشته باشد اوراق قضائی بصورت حضوری(در دفتر دادگاه) یا از طریق تلفن یا نمابر یا پست الکترونیکی به وی ابلاغ شود.در پایان شرح دادخواست ، با ذکر دقیق شماره های مربوطه اعلام نماید.تا امر ابلاغ سریع تر صورت گیرد. (دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان)
  • چناچه شرح دادخواست بیش از صفحه حاضر باشد از صفحات مخصوص ادامه دادخواست استفاده شود.
کلیک کنید  دادخواست ثبت ازدواج موقت(وکیل،مشاور،مشاور حقوقی)

(دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان)


قانون،درخواست وکیل،حقوق،موسسه حقوقی،درخواست وکیل،وکیل،وکالت،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،دادخواست تامین دلیل تغییرات در نما،دادخواست تامین دلیل عیوب ملک خریداری شده،دادخواست تامین دلیل خسارت وارده به اپارتمان


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


 

  نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.