دادخواست تقسیط مهریه(وکیل،مشاور،موسسه حقوقی)

دادخواست تقسیط مهریه(نمونه دادخواست،مهریه،تقسیط مهریه،اعسار مهریه،قسط بندی مهریه،وجه نقد مهریه،مشاور حقوقی، وکیل، وکالت،موسسه حقوقی، درخواست وکیل)

دادخواست تقسیط مهریه

قبل از هر چیز باید بدانید که اگر مهریه هر مقدار که باشد و زوج (مرد) مالی اعم از منقول یا غیر منقول و حساب بانکی دارای موجودی باشد در قبال همه مهریه حتی اگر بالای ۱۱۰ سکه باشد توقیف می گردد که این توقیف می تواند از طریق دادگاه یا اجرای ثبت باشد. فقط بعضی از اموال جزو مستثنیات دین می باشد که قابل توقیف نیستند و در صورت توقیف نیز با اعتراض زوج از توقیف آزاد می گردد.(دادخواست تقسیط مهریه)

نمونه دادخواست تقسیط مهریه

 

تعیین خواسته و بهای آن : صدور حکم بر اعسار از پرداخت ….. ریال موضوع دادنامه شماره …. مورخ…. شعبه …… دادگاه عمومی…..

دلائل و منضمات دادخواست : ۱–  فتوکپی مصدق دادنامه شماره….. دادگاه عمومی ۲- فتوکپی مصدق استشهادیه ۳- استماع شهادت شهود ۴- تحقیق محلی

(دادخواست تقسیط مهریه)

ریاست محترم مجتمع قضایی/دادگستری ……

با سلام – احتراماً به استحضار عالی می رساند: اینجانب به موجب دادنامه شماره….. مورخ…… موضوع کلاسه پرونده…. شعبه….. دادگاه خانواده….. محکوم به پرداخت مبلغ…… ریال بابت مهریه له خوانده محترم گردیده ام ، نظر به اینکه اینجانب فاقد هرگونه اموال و دارایی اعم از منقول و غیرمنقول می باشم توانایی پرداخت محکوم به را ندارم.(دادخواست تقسیط مهریه)

کلیک کنید  توافقنامه مطالعاتي، تحقيقاتي(وکیل،وکالت،مشاوره)

لذا با تقدیم این دادخواست مستنداً به  ماده ۱ قانون اعسار و قواعد فقهی «لاحرج فی الدین» و «نفی عسر و حرج» صدور حکم بر اعسار از پرداخت مهریه مورد تقاضاست.

محل امضاء مهر

                                                                                                                                                                  اثر انگشت

 

  • در صورتیکه خواهان تمایل داشته باشد اوراق قضائی بصورت حضوری(در دفتر دادگاه) یا از طریق تلفن یا نمابر یا پست الکترونیکی به وی ابلاغ شود.در پایان شرح

دادخواست ، با ذکر دقیق شماره های مربوطه اعلام نماید.تا امر ابلاغ سریع تر صورت گیرد.(دادخواست تقسیط مهریه)

  •  چناچه شرح دادخواست بیش از صفحه حاضر باشد از صفحات مخصوص ادامه دادخواست استفاده شود.


قانون،دادخواست تقسیط مهریه،درخواست وکیل،حقوق،موسسه حقوقی،درخواست وکیل،وکیل،وکالت،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


  نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.