دادخواست ثبت عقد دائم (وکیل،مشاور)

دادخواست ثبت عقد دائم(نمونه دادخواست،ثبت عقد،عقد دائم،عقد،عقد نکاح،مشاور حقوقی، وکیل، وکالت،موسسه حقوقی، درخواست وکیل)

دادخواست ثبت عقد دائم

در عقد دایم مدتی برای ازدواج نیست. زن و شوهر با هم تا آخر عمر زن و شوهر هستند و زن خواه ناخواه باید مرد را به عنوان رئیس خانواده بپذیرد و امر او را در حدود مصالح خانواده اطاعت کند. در ازدواج دائم ، زن و شوهر خواه ناخواه از یکدیگر ارث می برند. ( دادخواست ثبت عقد دائم)

نمونه دادخواست ثبت عقد دائم

تعیین خواسته و بهای آن : صدور حکم بر الزام خوانده به پرداخت به مبلغ….. ریال به نرخ روز بابت مهریه با احتساب کلیه خسارات قانونی

دلائل و منضمات دادخواست : ۱-         فتوکپی سند نکاحیه ۲- وکالتنامه

ریاست محترم مجتمع قضایی/دادگستری ……

با سلام– احتراماً تصدیع می دهد؛ موکله اینجانب به تاریخ…. به موجب سند نکاحیه شماره….. با تعیین مهریه ….. ریال به عقد رسمی و دائمی زوجیت خوانده محترم درآمده است حالیه با گذشت چند سال از وقوع عقد با مراجعات مکرر موکل به خوانده از پرداخت مهریه امتناع می ورزد. ( دادخواست ثبت عقد دائم)

لذا با تقدیم این دادخواست مستنداً به ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی و تبصره الحاقی آن و مواد ۱۹۸ و ۵۱۹ قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی صدور حکم بر محکومیت خوانده به پرداخت مهریه به نرخ روز با احتساب کلیه خسارات قانونی مورد تقاضاست. ( دادخواست ثبت عقد دائم)

کلیک کنید  تعریف ورشکستگی

محل امضاء مهر

                                                                                                                                                                اثر انگشت

  • در صورتیکه خواهان تمایل داشته باشد اوراق قضائی بصورت حضوری(در دفتر دادگاه) یا از طریق تلفن یا نمابر یا پست الکترونیکی به وی ابلاغ شود.در پایان شرح

دادخواست ، با ذکر دقیق شماره های مربوطه اعلام نماید.تا امر ابلاغ سریع تر صورت گیرد.( دادخواست ثبت عقد دائم)

  •  چناچه شرح دادخواست بیش از صفحه حاضر باشد از صفحات مخصوص ادامه دادخواست استفاده شود.

 

 


دادخواست ثبت عقد دائم،موسسه حقوقی،درخواست وکیل،وکیل،وکالت،قانون،حقوق،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،دادخواست اثبات زوجیت دائم


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


  نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.