سایت وکالت_ گروه وکلای دادشید

سایت وکالت _ گروه وکلای دادشید

وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق توافقی،وکیل استرداد جهیزیه،مشاوره حقوقی طلاق،مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری، سایت وکالت ، وکالت طلاق

سایت وکالتتعریف وکیل: وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری و به موجب عقد وکالت انجام کاری را بر عهده می گیرد. وکیل دادگستری کسی است که با داشتن پروانه وکالت و عضویت در یکی از کانون های وکلای دادگستری از طرف اشخاص حقیقی یا حقوقی (دولتی یا غیردولتی) دفاع از حقوق موکل و پاسخ به ادعاها و دلایل و ارائه آن ها را در دادسراها و دادگاه ها می پذیرد.(سایت وکالت)

تعریف وکالت: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکالیفی را دارا خواهند شد و  وظایف و مسئولیت هایی را بر عهده خواهند گرفت.(سایت وکالت)

در همین رابطه ، موسسه حقوقی ندای عدالت (گروه وکلای دادشید) متشکل از تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری بوده که با قبول وکالت  و نیز ارائه مشاوره و خدمات حقوقی؛ شما هم میهنان عزیز را یاری می رساند. دفترمرکزی این موسسه، در شهر اصفهان بوده و شهروندان محترم براحتی قادر به ایجاد ارتباط با وکلای این موسسه می باشند.(سایت وکالت)

می دانیم که در کشور ایران؛ به صورت رسمی وکلا بر اساس تخصص و دانش خود تقسیم نشده اند. و هر یک از ایشان می توانند در انواع دعاوی با هر موضوعی و در هر یک از مراجع قضایی که باشد را قبول نمایند که البته مسئله ورود وکلا به کلیه اقسام دعاوی؛ با انجام تخصصی امور در تعارض می باشد. لیکن این مشکل جدی و اساسی در موسسه حقوقی نداری عدالت،  مرتفع گردیده و هر یک از وکلای موسسه، صرفا در امور و موضوعات تخصصی خود و متناسب با تسلط و پیشینه خود، اقدام به پذیرش وکالت و ارائه مشاوره می نمایند. و طبیعی است که این اقدام شایسته ، به افزایش آمار رضایتمندی مراجعین کمک شایانی نموده است.(سایت وکالت)

وکلای این موسسه آمادگی کامل جهت قبول وکالت در کلیه سطح استان اصفهان و درهر یک از مراجع را دارند و خدمات خود را با هزینه نسبتا کمتری نسبت به سایر همکاران محترم ارائه می نمایند. متقاضیان میتوانند جهت ارتباط اولیه با وکیل و پذیرش، با شماره های درج شده در این سایت تماس  حاصل  فرمایند. همکاران ما در اولین گام، نسبت به بررسی اجمالی و پذیرش و ارجاع به وکیل مربوطه و متخصص در همان موضوع، اقدام خواهند نمود. البته در حال حاضر وکلای این موسسه ، دعاوی مطروحه در کل کشور را بدون محدودیت نسبت به شهر خاصی، بر عهده دارند و صرفا دفتر مرکزی این موسسه در شهر اصفهان می باشد.(سایت وکالت)

لازم بذکر است که در موارد اضطراری، و با کمال میل، مشاوره های تلفنی لازم را نیز ارائه خواهند نمود.

..

گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و وکالت در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط وکیل و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با وکیلیا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


کلیک کنید  دادخواست قرار تامین خواسته(وکیل،مشاور)
وکیل پایه یک دادگستری
وکیل پایه یک دادگستری

با سلام من مهدی علیجانی هستم وکیل پایه یک دادگستری و مدرس حقوق خانواده مشاور حقوقی چند ارگان دولتی و چند سایت هستم اینجا با سایر دوستان سعی در ارائه آموزش های حقوقی رایگان داریم تا بتونیم به شما کمک کنیم مسائل حقوقی تان را به نحو مطلوب مدیریت کنید، خوشحال میشم نظرتون رو در خصوص مطلب سایت زیر پست ها کامنت کنید.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

    لینک کوتاه :