اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
دادخواست مطالبه وجه وساطت با قرار تامین خواسته(وکیل،مشاوره)
دادخواست مطالبه وجه وساطت با قرار تامین خواسته(وکیل،مشاوره)

دادخواست مطالبه وجه وساطت با قرار تامین خواسته(وکیل،مشاوره)

دادخواست مطالبه وجه وساطت

(نمونه دادخواست،دادخواست،تامین دلیل،وساطت، وكالت،خسارات قانوني ،مبايعه نامه،قرارداد وساطت،مطالبه وجه،وکیل،وکالت،موسسه حقوقی،مشاور حقوقی،درخواست وکیل)

دادخواست مطالبه وجه وساطت

معمولا واسطه يک شخص حرفه‌اي است که براي کمک به افراد در شنيدن حرف‌هاي طرف مقابل، نگاه به موضوع از جنبه ديگر و در حل اختلاف آنها مطابق خواسته‌هايشان تعليم ديده است. وساطت جايگزين دادرسي در دادگاه است که به وسيله وکلا، مددکاران اجتماعي و قضات انجام مي‌شود. برخلاف دستورات دادگاه که ممکن است هيچ يک از طرفين نسبت به آن راضي نباشد. وساطت مي‌تواند با حضور و يا بدون حضور وکيل باشد. حضور وکيل تصميمي است که به وسيله خود دو طرف و وکيل‌هاي آنها گرفته مي‌شود. اگر دو طرف بتوانند اختلافشان را به کمک واسطه حل کنند، مي‌توانند بعدا با وکيلشان توافقنامه‌اي به شکل قرارداد بنويسند.(دادخواست مطالبه وجه وساطت)

وساطت يک جريان منظم و آسان شده براي کمک به حل اختلاف ميان مردم، شرکت‌ها و حتي کشورهاست بدون اينکه لازم باشد به دادگاه مراجعه شود. در واقع وساطت يک روش مذاکره است که به وسيله يک شخص بي‌طرف اداره مي‌شود، به اين گونه که نتيجه وساطت براي اين فرد واسط يا ميانجي هيچ سود شخصي ندارد.

معمولا واسطه يک شخص حرفه‌اي است که براي کمک به افراد در شنيدن حرف‌هاي طرف مقابل، نگاه به موضوع از جنبه ديگر و در حل اختلاف آنها مطابق خواسته‌هايشان تعليم ديده است. وساطت جايگزين دادرسي در دادگاه است که به وسيله وکلا، مددکاران اجتماعي و قضات انجام مي‌شود.

 

نمونه دادخواست مطالبه وجه وساطت با تامین خواسته ازدادگاه

تعيين خواسته و بهاي آن : مطالبه وجه وساطت به ميزان      ريال به انضمام كليه خسارات قانوني با قرار تأمين خواسته

دلائل و منضمات دادخواست :  كپي مصدق:1- قرارداد وساطت،2- مبايعه نامه،  " 3-مدرک مورد نياز ديگر"

رياست محترم مجتمع قضايي   "نام شهرستان محل اقامت خوانده"

باسلام احتراماً به استحضار مي رساند :

اينجانب در/ معامله فيمابين آقايان      در مقام وساطت اموري را انجام دادم به نحوي كه انعقاد قرارداد و مبايعه نامه مورخ   /   /    مستند به تمهيد مقدمات امر توسط اينجانب بوده است و نظر به اينكه خواندگان طرفين مبايعه نامه با وصف مراجعات مكرر، از انجام تعهدات قراردادي خود و پرداخت حقوق حقه ام خودداري مي‌نمايند فلذا با تقديم اين دادخواست رسيدگي به خواسته اينجانب و صدور حكم به محكوميت خوانده/خواندگان به پرداخت مبلغ خواسته به ميزان      ريال مستنداٌ به ماده 198 قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني به انضمام كليه خسارات و هزينه دادرسي با لمناصفه در حق اينجانب مورد استدعاست. بدواً نيز صدور قرار تأمين خواسته و اجراي فوري آن وفق ماده 108 و 117 قانون مارالذكر تقاضا مي شود.(دادخواست مطالبه وجه وساطت)

 

محل امضاء مهر

   اثر انگشت

  • در صورتيکه خواهان تمايل داشته باشد اوراق قضائي بصورت حضوري(در دفتر دادگاه) يا از طريق تلفن يا نمابر يا پست الکترونيکي به وي ابلاغ شود.در پايان شرح دادخواست ، با ذکر دقيق شماره هاي مربوطه اعلام نمايد.تا امر ابلاغ سريع تر صورت گيرد.(دادخواست مطالبه وجه وساطت)
  • چناچه شرح دادخواست بيش از صفحه حاضر باشد از صفحات مخصوص ادامه دادخواست استفاده شود. (دادخواست مطالبه وجه وساطت)

...


قانون،موسسه حقوقی،درخواست وکیل،وکیل،وکالت،حقوق،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،دادخواست مطالبه وجه وساطت


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


 

دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۹ آذر

احراز کاربری تجاری

  احراز کاربری تجاری احراز کاربری تجاری به معنای تغییر کاربری یک ملک از نوع مسکونی به نوع تجاری است. برای تغییر کاربری مسکونی به تجاری، باید از ش...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۵ آذر

تائید بطلان معامله به دلیل حجر

  تائید بطلان معامله به دلیل حجر تائید بطلان معامله به دلیل حجر در قاضای نفع است و یا شخص ذی سمت باطل محسوب می‌شود. حجر به معنای ممنوع شدن شخص از...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب