اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
شکایت اخلال در نظم عمومی(وکیل،مشاور)
شکایت اخلال در نظم عمومی(وکیل،مشاور)

شکایت اخلال در نظم عمومی(وکیل،مشاور)

شکایت اخلال در نظم عمومی

(نمونه شکوائیه،شکایت،اخلال در نظم،اخلال در آسایش،اخلال در کسب و کار،شکوائیه ،وکیل،وکالت،موسسه حقوقی،مشاور حقوقی،درخواست وکیل)

شکایت اخلال در نظم عمومی

در صورتی که فردی با هیاهو و جنجال موجب اخلال در نظم و آسایش عمومی و همچنین اخلال در کسب و کار دیگران شود، مرتک جرم شده و شاکی می‌تواند با ارائه نمونه شکواییه ذیل و مدارک خود علیه وی شکایت نماید.(شکایت اخلال در نظم عمومی)

ماده 618 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) :

هرکس با هیاهو و جنجال یا حرکات غیر متعارف یاتعرض به افراد موجب اخلال نظم و آسایش و آرامش عمومی گرددیا مردم را از کسب و کار باز دارد به حبس از سه ماه تا یک سال و تا(74) ضربه شلاق محکوم خواهد شد. (شکایت اخلال در نظم عمومی)

 

نمونه شکوائیه اخلال در نظم عمومی

بسمه تعالي

رياست محترم دادسراي شهرستان عمومی"نام شهرستان محل وقوع بزه يا محل اقامت یااختفاء متهم"

         با سلام احتراماً به استحضار مي‌رساند:

در تاريخ       آقاي/آقايان – خانم/خانم‌ها       فرزند       به نشاني       با اقدامات "ذکر اقدامات انجام شده برای اخلال درنظم وآسایش عمومی "  وباهیاهووجنجال /حرکات غیرمتعارف /تعرض به افراد  موجب اخلال در نظم وآسایش عمومی شده اند. فلذا با عنايت به ادلة اينجانب كه عبارت از استشهاديه/ و يا شهادت شهود مي‌باشد ،تعقيب و مجازات نامبرده/نامبردگان به اتهام فوق الذكر به استناد ماده 618  قانون مجازات اسلامي مورد استدعاست.

ضمناً نشاني اينجانب عبارت از       مي‌باشد.(شکایت اخلال در نظم عمومی)

با تشكر و سپاس فراوان

نام و نام خانوادگي شاكي

...


قانون،شکایت،حقوق،موسسه حقوقی،وکیل،وکالت،قانون،مجازات،جرم،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،شکایت اخلال در نظم عمومی


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۹ آذر

احراز کاربری تجاری

  احراز کاربری تجاری احراز کاربری تجاری به معنای تغییر کاربری یک ملک از نوع مسکونی به نوع تجاری است. برای تغییر کاربری مسکونی به تجاری، باید از ش...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۵ آذر

تائید بطلان معامله به دلیل حجر

  تائید بطلان معامله به دلیل حجر تائید بطلان معامله به دلیل حجر در قاضای نفع است و یا شخص ذی سمت باطل محسوب می‌شود. حجر به معنای ممنوع شدن شخص از...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب