اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
شکایت سلب آزادی (موسسه حقوقی،مشاوره حقوقی)
شکایت سلب آزادی (موسسه حقوقی،مشاوره حقوقی)

شکایت سلب آزادی (موسسه حقوقی،مشاوره حقوقی)

شکایت سلب آزادی

(نمونه شکوائیه، شکایت، آزادی،ضرب و جرح،آزادی شخصی افراد،ایجاد محرومیت،ماده 570قانون مجازات اسلامی ،وکیل،وکالت،موسسه حقوقی،مشاور حقوقی،درخواست وکیل)

شکایت سلب آزادی

در صورتی که هر یک از اعضای نیروهای بسیج بر خلاف قانون آزادی افراد را سلب نمایند و یا بدون دلیل موجه اقدام به بازداشت و ضرب و جرح شخصی نمایند مرتکب جرم شده و مطابق قانون مجازات می شوند و شاکی می تواند با ارائه مدارک خود و نمونه شکوائیه ذیل علیه وی شکایت نماید.(شکایت سلب آزادی)

‌ماده واحده - ماده (570) قانون مجازات اسلامی مصوب 1375.3.2 به شرح زیر‌اصلاح می‌شود:
‌ماده 570 - هر یک از مقامات و مأمورین وابسته به نهادها و دستگاههای حکومتی‌که برخلاف قانون، آزادی شخصی افراد ملت را سلب کند یا آنان را از حقوق مقرر درقانون‌اساسی جمهوری اسلامی ایران محروم نماید علاوه بر انفصال از خدمت و محرومیت یک‌تا پنج سال از مشاغل حکومتی به حبس از دو ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.‌ قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ یازدهم دی‌ماه یکهزار و سیصد و هشتاد و یک مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ1381.10.25 به تأیید شورای نگهبان رسیده است.(شکایت سلب آزادی)

 

نمونه شکوائیه سلب آزادی

رياست محترم دادسراي شهرستان عمومی"نام شهرستان محل وقوع بزه يا محل اقامت متهم"

 

با سلام احتراماً به استحضار مي‌رساند:

در تاريخ       آقاي/آقايان – خانم/خانم‌ها       فرزند       به نشاني       درمقام تصدی شغل ومأموریت دولتی وبرخلاف قانون مبادرت به سلب آزادی اینجانب/ایجادمحرومیت اینجانب ازحقوق مقرردرقانون اساسی نموده است. فلذا با عنايت به ادلة اينجانب كه عبارت از استشهاديه/ و يا شهادت شهود/"مدرک مورد نیاز دیگر" مي‌باشد تعقيب و مجازات نامبرده/نامبردگان به اتهام فوق الذكر به استناد ماده 570  قانون مجازات اسلامي مورد استدعاست.(شکایت سلب آزادی)

ضمناً نشاني اينجانب عبارت از                                      مي‌باشد.(شکایت سلب آزادی)

با تشكر و سپاس فراوان

نام و نام خانوادگي شاكي

...


قانون،شکایت،حقوق،موسسه حقوقی،وکیل،وکالت،قانون،مجازات،جرم،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،شکایت سلب آزادی


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


 

دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۵ آذر

اجازه مالک

  اجازه مالک اجازه مالک یا اجازه در عقد فضولی به موافقت مالک یا ولی مالک در مورد تصرف فضولی یا معاملات فضولی توسط دیگران اشاره دارد. این مفهوم در...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۲ آذر

ارزیابی حقوقی مالک

ارزیابی حقوقی مالک ارزیابی حقوقی مالک به معنای بررسی وضعیت حقوقی مالکیت یک ملک است. این ارزیابی شامل بررسی مستندات حقوقی مربوط به ملک، اطمینان از اینک...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب