اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
سایت وکالت_ گروه وکلای دادشید
سایت وکالت_ گروه وکلای دادشید

سایت وکالت_ گروه وکلای دادشید

سایت وکالت _ گروه وکلای دادشید

وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق توافقی،وکیل استرداد جهیزیه،مشاوره حقوقی طلاق،مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری، سایت وکالت ، وکالت طلاق

سایت وکالتتعریف وکیل: وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری و به موجب عقد وکالت انجام کاری را بر عهده می گیرد. وكيل دادگستري كسي است كه با داشتن پروانه وكالت و عضويت در يكي از كانون هاي وكلاي دادگستري از طرف اشخاص حقيقي يا حقوقي (دولتي يا غيردولتي) دفاع از حقوق موكل و پاسخ به ادعاها و دلايل و ارائه آن ها را در دادسراها و دادگاه ها مي پذيرد.(سایت وکالت)

تعریف وکالت: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکالیفی را دارا خواهند شد و  وظایف و مسئولیت هایی را بر عهده خواهند گرفت.(سایت وکالت)

در همین رابطه ، موسسه حقوقی ندای عدالت (گروه وکلای دادشید) متشکل از تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری بوده که با قبول وکالت  و نیز ارائه مشاوره و خدمات حقوقی؛ شما هم میهنان عزیز را یاری می رساند. دفترمرکزی این موسسه، در شهر اصفهان بوده و شهروندان محترم براحتی قادر به ایجاد ارتباط با وکلای این موسسه می باشند.(سایت وکالت)

می دانیم که در کشور ايران؛ به صورت رسمي وكلا بر اساس تخصص و دانش خود تقسيم نشده اند. و هر یک از ایشان می توانند در انواع دعاوی با هر موضوعی و در هر یک از مراجع قضایی که باشد را قبول نمایند که البته مسئله ورود وکلا به کلیه اقسام دعاوی؛ با انجام تخصصی امور در تعارض می باشد. لیکن این مشکل جدی و اساسی در موسسه حقوقی نداری عدالت،  مرتفع گردیده و هر یک از وکلای موسسه، صرفا در امور و موضوعات تخصصی خود و متناسب با تسلط و پيشينه خود، اقدام به پذیرش وکالت و ارائه مشاوره می نمایند. و طبیعی است که این اقدام شایسته ، به افزایش آمار رضایتمندی مراجعین کمک شایانی نموده است.(سایت وکالت)

وکلای این موسسه آمادگی کامل جهت قبول وکالت در کلیه سطح استان اصفهان و درهر یک از مراجع را دارند و خدمات خود را با هزینه نسبتا کمتری نسبت به سایر همکاران محترم ارائه می نمایند. متقاضیان میتوانند جهت ارتباط اولیه با وکیل و پذیرش، با شماره های درج شده در این سایت تماس  حاصل  فرمایند. همکاران ما در اولین گام، نسبت به بررسی اجمالی و پذیرش و ارجاع به وکیل مربوطه و متخصص در همان موضوع، اقدام خواهند نمود. البته در حال حاضر وکلای این موسسه ، دعاوی مطروحه در کل کشور را بدون محدودیت نسبت به شهر خاصی، بر عهده دارند و صرفا دفتر مرکزی این موسسه در شهر اصفهان می باشد.(سایت وکالت)

لازم بذکر است که در موارد اضطراری، و با کمال میل، مشاوره های تلفنی لازم را نیز ارائه خواهند نمود.

..


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و  در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۶ آذر

اجازه مالک

  اجازه مالک اجازه مالک یا اجازه در عقد فضولی به موافقت مالک یا ولی مالک در مورد تصرف فضولی یا معاملات فضولی توسط دیگران اشاره دارد. این مفهوم در...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۳ آذر

ارزیابی حقوقی مالک

ارزیابی حقوقی مالک ارزیابی حقوقی مالک به معنای بررسی وضعیت حقوقی مالکیت یک ملک است. این ارزیابی شامل بررسی مستندات حقوقی مربوط به ملک، اطمینان از اینک...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب