اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
وکیل آنلاین چت _ گروه وکلای دادشید
وکیل آنلاین چت _ گروه وکلای دادشید

وکیل آنلاین چت _ گروه وکلای دادشید

 وکیل آنلاین چت _ گروه وکلای دادشید

وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق توافقی،وکیل ثبتی، وکیل ملکی،مشاوره حقوقی،مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری،  وکالت دادگستری،وکیل، وکالت،وکیل آنلاین چت

وکیل آنلاین چت : امروزه به جهت پیچیدگی ارتباطات اجتماعی و افراد، و اینکه انسانها ناچاراز زندگی در محیط اجتماع بوده و در هر سطحی از مراودات و ارتباطات خود با افراد دیگر، اعمال  و رفتارهایی را مرتکب می شوند که در اکثریت موارد، دارای جنبه حقوقی می باشد. این اعمال ورفتارها می تواند ازنوع انعقاد عقود و قراردادها باشد یا حتی رفتارهای فیزیکی که دارای ابعاد حقوقی میباشد. و همین مساله نیاز به ارتباط همیشگی با یک مشاور خوب  و دلسوز و آگاه را دو چندان می نماید.(وکیل آنلاین چت)

گروه وکلای دادشید، خدمات حقوقی متعدد و متنوع و ارزان قیمتی را در کوتاه ترین زمان به شما  عزیزان ارائه می دهد. این خدمات می تواند درقالب خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و آنلاین و در نهایت قبول وکالت دعاوی شما باشد.(وکیل آنلاین چت)

یکی از خدمات نوین وکالت، سرویس مشاوره آنلاین است. همانطور که از اسم آن کاملا مشهود است، مراجعین می توانند خدمات مشاوره ای مورد نیاز خود را در بستر اینترنت و به طور مستقیم با وکلای متخصص در زمینه مربوطه دریافت دارند. در این سرویس وکلای متخصصی حضور داشته که بسته به نوع تخصص خود و متناسب با موضوع مورد نیاز شما، در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما می باشند. فقط کافیست که به وبسایت رسمی گروه وکلای دادشید به نشانی www.dadshid.com وارد شده و برروی دکمه آبی رنگ سمت راست کلیک کنید. در این صورت بلافاصله به پل ارتباطی هدایت خواهید شد و قادر خواهید بود که به سادگی و به صورت کاملا مجانی، با وکیل متخصص خود در ارتباط باشید.(وکیل آنلاین چت)

همانطور که می دانید مهم ترین ویژگی استفاده از سرویس های مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی، صرفه جویی در وقت  و زمان است. در دنیای فعلی ، کسب  و کارهایی که همچنان مقید به شیوه های سنتی و غیر پیشرفته می باشند که  بر اساس ارتباط چهره به چهره شکل گرفته به آرامی رو به زوال نهاده و در حال حاضر اکثر مراجعین و متقاضیان در راستای صرفه جویی در زمان و وقت خود ، نسبت به خدماتی که از راههای مجازی ارائه میگردد، اقبال فراوانی نشان می دهند.(وکیل آنلاین چت)

همین مساله در دنیای حقوق و مشاوره حقوقی و وکالت نیز جایگاه منحصر به فردی یافته و نیازمندان به خدمات حقوقی، عمدتا مایل هستند که به صورت مجازی با مشاور ووکیل خود در ارتباط باشند. بر همین اساس، گروه وکلای دادشید نیز خدمات حقوقی مجازی متعددی را به متقاضیان ارائه می دهد که مشاوره حقوقی تلنفی و مشاوره حقوقی آنلاین و نیز بررسی ا وراق و مدارک متقاضیان از طریق مجازی از جمله این  خدمات ارزنده می باشد.(وکیل آنلاین چت)

علاوه بر صرفه جویی در وقت ، یکی دیگر از مزیت این نوع از خدمات ، رایگان بودن و یا هزینه بسیار بسیار اندک این نوع از خدمات موسسه ندای عدالت می باشد که در مقایسه با هزینه های دریافتی توسط سایر موسسات، اساسا قابل مقایسه نیست.(وکیل آنلاین چت)

هم میهنان عزیز میتوانند جهت دریافت مشاوره تلفنی با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایند.

بدیهی است که به جهت کثرت تماس ها، و برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی رایگان؛ باید سوال شما کوتاه و مختصر باشد. و لیکن برای مشاوره حقوقی مفصل تر و تخصصی‌تر می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی غیر رایگان و حضوری استفاده کنید.(وکیل آنلاین چت)

این گروه، افختار دارد که رضایتمندی صد درصدی مراجعین خود را نسبت به این خدمات اینترنتی اعلام دارد.


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و  در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۶ آذر

اجازه مالک

  اجازه مالک اجازه مالک یا اجازه در عقد فضولی به موافقت مالک یا ولی مالک در مورد تصرف فضولی یا معاملات فضولی توسط دیگران اشاره دارد. این مفهوم در...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۳ آذر

ارزیابی حقوقی مالک

ارزیابی حقوقی مالک ارزیابی حقوقی مالک به معنای بررسی وضعیت حقوقی مالکیت یک ملک است. این ارزیابی شامل بررسی مستندات حقوقی مربوط به ملک، اطمینان از اینک...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب