قانون،دادخواست تخلیه،حقوق،موسسه حقوقی،درخواست وکیل،وکیل،وکالت،قانون،حقوق،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،اجاره،مستاجر

نمونه دادخواست تخلیه ،تعدی و تفریط (وکیل،وکالت، مشاوره حقوقی)

نمونه دادخواست تخلیه ،تعدی و تفریط (وکیل،وکالت، مشاوره حقوقی)
امتیاز شما به این مطلب

دادخواست تخلیه(نمونه دادخواست، تعدی ،تفریط،تخلیه،تعدی وتفریط مستاجر،تخلف مستاجر،لغو قرارداد،مشاور حقوقی، وکیل، وکالت،موسسه حقوقی، درخواست وکیل)

دادخواست تخلیه

آنچه از جمع ماده ۹۵۱ و ۹۵۲ قانون مدنی برمی‌آید تعدی و تفریط فعل یا ترک فعل خارج از الزامات قراردادی یا عرفی است. بنابراین آنچه باید به عنوان شرایط دعوی تخلیه به جهت تعدی و تفریط ذکر شود عبارت است از:

۱- وجود الزامات قراردادی یا عرفی

۲- تحقق تخلف از الزامات قراردادی یا عرفی که ما هر کدام را به‌طور مجزی مورد بحث قرار خواهیم داد. اگرچه بحث در باب تحقق تخلف به جهت تخصصی بودن امر در اختیار اهل خبره است و بررسی الزامات عرفی و تخلف از آن بر خلاف بررسی الزامات قراردادی به لحاظ موضوعی و به جهت ناهماهنگی و ناهمسانی عرف در زمان و مکان مختلف امری دشوار است.(دادخواست تخلیه )

نمونه دادخواست تخلیه به لحاظ تعدی وتفریط مستاجر

تعیین خواسته و بهای آن : ۱-         صدور حکم بر تخليه به لحاظ تعديد و تفريط با احتساب کليه خسارات دادرسي ۲- صدور قرار تامين دليل فوري

دلایل و منضمات دادخواست : ۱-         فتوکپي مصدق قرارداد اجاره ۲- فتوکپي مصدق سند مالکيت ۳- جلب نظر کارشناس ۴- تحقيق و معاينه محل

رياست محترم مجتمع قضايي/دادگستري ……

با سلام – احتراماً به استحضار عالي مي رساند اينجانب مالک يک مجتمع تجاري داراي پلاک ثبتي….. واقع در بخش….. شهرستان….. مي باشم که دو باب از مغازه هاي آن را به خوانده محترم اجاره داده ام که متاسفانه خوانده بدون اخذ اجازه از اينجانب با برداشتن ديوار في مابين دومغازه آنها را تبديل به يک باب مغازه نموده است.(دادخواست تخلیه )

لذا با تقديم اين دادخواست بدواً با استناد به مواد ۱۴۹ الي ۱۵۵ قانون آئين دادرسي دادگاههاي عمومي و انقلاب در امور مدني صدور قرار تامين از وضعيت موجود عين مستاجره جهت حفظ و ضبط دلائل و در ماهيت مستنداً به بند ۸ ماده ۱۴قانون روابط موجر و مستاجر سال۱۳۵۶ صدور حکم بر تخليه با احتساب کليه خسارات دادرسي استدعاست.(دادخواست تخلیه )

    محل امضاء مهر

                                                                                                                                                     اثر انگشت

  • در صورتيکه خواهان تمايل داشته باشد اوراق قضائي بصورت حضوري(در دفتر دادگاه) يا از طريق تلفن يا نمابر يا پست الکترونيکي به وي ابلاغ شود.در پايان شرح

دادخواست ، با ذکر دقيق شماره هاي مربوطه اعلام نمايد.تا امر ابلاغ سريع تر صورت گيرد.(دادخواست تخلیه )

  •  چناچه شرح دادخواست بيش از صفحه حاضر باشد از صفحات مخصوص ادامه دادخواست استفاده شود.(دادخواست تخلیه )


قانون،دادخواست تخلیه،حقوق،موسسه حقوقی،درخواست وکیل،وکیل،وکالت،قانون،حقوق،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،اجاره،مستاجر


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.