در باره گروه وکلای دادشید

رضایت مشتریان

رضایت مشتری نخستین اصل از ما بوده و همواره میکوشیم تا با کسب نظرمشتری ازمراحل انجام و نتیجه آن بیشترین میزان رضایت مشتری را بیابیم به همین جهت اقدامات صورت گرفته توسط و وکلای این مجموعه از سوی هیئت مدیره بطور مستمر پیگیری و نظارت می شود.

هر پرونده ای را نمی‌گیریم

در برخی موارد تحمیل هزینه های بر موکل برای هیچ یک از طرفین مقرون به صرفه نیست  و در برخی موارد ظالمانه است و می توان با مطالعه پرونده و نوشتن لایحه مشکل را برطرف نمود در نتیجه بر اساس تجربه و رعایت کامل حقوق موکل وارد میدان شده و اقدام می نماییم.

اطلاع رسانی حقوقی

اطلاع رسانی حقوقی از مهمترین رسالتهای این مجموعه است. سعی داریم چیکده ای از تجربیات و قوانین حقوقی را در قالب اطلاع رسانی های حقوقی منجمله تهیه عکس نوشته های حقوقی کلیپ و… در اختیار هم وطنان قرار دهیم. و تلاش می کنیم به این مهم ادامه دهیم.

پایبندی به اصول اخلاقی و انسانی

صرف نظر از رابطه و موکل مدیریت این مجموعه در راستای ارج نهادن به اصول اخلاقی و انسانی حفظ شان و منزلت موکلین را از ارکان اساسی ارتباط با موکل قلمداد نموده و در ارجاع پرونده ها به وکلای هم در مجموعه نظارت کاملی بر رفتار و عملکرد آنها دارد.

مشاوره حقوقی رایگان

از جمله اقداماتی که این موسسه حقوقی با افتخار تا اینجا به آن اقدام نموده و امید است تا پایان بتوانیم با توجه به بضاعت علمی و  داشتن وقت کافی به آن عمل کنیم ارائه مشاوره حقوقی رایگان به هموطنان عزیز بوده  و است . باشد که توشه راهی باشد برای آینده مان .

انجام کار گروهی

یکی از مهمترین شاخصه های این مجموعه انجام پروژه های به و سیله گروهی می باشد بدین نحو که موضوع مورد بدوا بین وکلای مجموعه مطرح شده و با توجه به تجربیات و معلومات حقوقی وکلای مجموعه بهترین و سریع ترین روش برای رسیدن به حقوق موکل پیشنهاد و انجام می شود.


ارزیابی رایگان پرونده شما

از جمله خدمات نوین حقوقی این مجموعه ارزیابی و ارائه پیشنهادهای حقوقی به هموطنان عزیز می باشد شما عزیزان می توانید با اسکن کردن محتویات پرونده خود (یا حداقل مدارک دردست خود) و نوشتن شرح ماجرا مدارک و مطالب خود را به یکی از آدرسهای اینترنتی ما :

dadshid@gmail.com

dadshid@yahoo.com

 ایمیل کرده تا در اولین فرصت وکلای این مجموعه نسبت به بررسی و راهنمایی شما در خصوص پرونده تان اقدام لازم را بعمل آورند.

وکیل تخصصی

گستردگی مسائل علمی و شقوق منشعب شده از آن در دنیای امروز به درجه ای رسیده که امکان این که شخصی بتواند در حتی یک علم بخصوص جامع باشد امری غیر ممکن و دست نیافتی می باشد و این امر در وادی و مشاوره حقوقی نیز نمود پیدا کرده و جامعه ی ما نیز باید کم کم به این سمت پیش روند.

مشاوره با وکیل

شما برای عمل جراحی چشم به پرستار مراجعه نمی کنید و در صورت چنین ی خود مسئول عواقب این عمل غیر معقول خود هستید در مسائل حقوقی نیز مسئله کاملا به همین صورت است با این تفاوت که در مسائل پزشکی امکان معالجه مجدد هست ولی در اکثر موارد حقوقی () به هیچ عنوان راه بازگشتی وجود ندارد.

وکیل ثبتی اصفهان،بهترین وکیل اصفهان

وکیل خصوصی

 امروزه جوامع غربی و پیشرفته به علت اهمیت فوق العاده زمان همه ها و اکثر افراد از وکیل و مشاور حقوقی خصوصی بهره می برند چیزی که در کشور ما متاسفانه به آن پرداخته نشده و این مورد یکی از مهمترین عوامل اطاله دادرسی و پایمال شدن حق و حقوق و صرف هزینه های هنگفت افراد جامعه و دلال بازی در دادگاه ها شده است.


رسیدگی به شکایات:

در صورت مشاهد هرگونه تخطی از قوانین و مقررات یا احیانا بی احترامی از جانب هر یک از پرسنل و وکلای این مجموعه شما می توانید مراتب را مستا به ایمیل و شمارهای ذیل گزارش نمایید.

mehdialijani2014@gmail.com

۰۹۱۳۳۷۰۱۵۱۸   علیجانی

۰۹۱۳۸۷۷۷۷۴۱      نوری

همیشه بخاطر داشته باشید که:

اقدام خودسرانه در مسائل حقوقی در برخی موارد خسارات جبران ناپذیری به بار خواهد آورد.

پس قبل از هر اقدامی با وکیل مشورت کنید.

دعاوی حقوقی    دعاوی تجاری   دعاوی کیفری    دعاوی دیوان عدالت اداری    اطلاعات حقوقی

سایت مشاوره حقوقی      وکیل دعاوی خانوادگی    وکیل ثبتی ، وکیل ملکی     وکیل اصفهان