اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
شکایت قدرت نمائی با چاقو (وکیل،وکالت)
شکایت قدرت نمائی با چاقو (وکیل،وکالت)

شکایت قدرت نمائی با چاقو (وکیل،وکالت)

شکایت قدرت نمائی با چاقو

(نمونه شکوائیه، شکایت، جرم عمدی،قتل عمدی،سلاح سرد،جرم سلاح سرد،جرم چاقو،اخاذی،مزاحمت،تهدید،صدمات بدنی،دیه،ماده 617قانون مجازات اسلامی ،وکیل،وکالت،موسسه حقوقی،مشاور حقوقی،درخواست وکیل)

شکایت قدرت نمائی با چاقو

حمل چاقو به عنوان یک وسیله دفاعی کار بسیار نادرست و اشتباهی است که ارتکاب جرح عمدی و قتل عمدی را به صورت بالقوه در خود دارد و می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. تسلط به مسایل روانی و افزایش توانایی خود در کنترل خشم به مراتب تاثیرگذارتر از استفاده از چاقو برای دفاع از خود است.(شکایت قدرت نمائی با چاقو)

ماده 617 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) :
هرکس به وسیله چاقو و یا هرنوع اسلحه دیگر تظاهر یاقدرت نمایی کند یا آن را وسیله مزاحمت اشخاص یا اخاذی یاتهدید قرار دهد یا با کسی گلاویز شود در صورتی که از مصادیق‌محارب نباشد به حبس از شش ماه تا دو سال و تا (74) ضربه شلاق محکوم خواهد شد.(شکایت قدرت نمائی با چاقو)

 

نمونه شکوائیه قدرت نمائی با چاقو

رياست محترم دادسراي شهرستان عمومی"نام شهرستان محل وقوع بزه يا محل اقامت یااختفاء متهم"

با سلام احتراماً به استحضار مي‌رساند:

در تاريخ       آقاي/آقايان – خانم/خانم‌ها       فرزند       به نشاني       با اقدامات "ذکر اقدامات انجام شده برای قدرت نمایی " به وسیلة چاقو/اسلحه وتظاهر به قدرت نمایی مبادرت به مزاحمت /اخاذی/تهدید نموده اند. فلذا با عنايت به ادلة اينجانب كه عبارت از استشهاديه/ و يا شهادت شهود مي‌باشد ،تعقيب و مجازات نامبرده/نامبردگان به اتهام فوق الذكر به استناد ماده 617  قانون مجازات اسلامي مورد استدعاست.(شکایت قدرت نمائی با چاقو)

ضمناً نشاني اينجانب عبارت از                         مي‌باشد.(شکایت قدرت نمائی با چاقو)

با تشكر و سپاس فراوان

نام و نام خانوادگي شاكي

...


قانون،شکایت،حقوق،موسسه حقوقی،وکیل،وکالت،قانون،مجازات،جرم،عکس،عکس نوشته،مشاوره حقوقی،رایگان،شکایت قدرت نمائی با چاقو


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید .

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


 

دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۵ آذر

اجازه مالک

  اجازه مالک اجازه مالک یا اجازه در عقد فضولی به موافقت مالک یا ولی مالک در مورد تصرف فضولی یا معاملات فضولی توسط دیگران اشاره دارد. این مفهوم در...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۲ آذر

ارزیابی حقوقی مالک

ارزیابی حقوقی مالک ارزیابی حقوقی مالک به معنای بررسی وضعیت حقوقی مالکیت یک ملک است. این ارزیابی شامل بررسی مستندات حقوقی مربوط به ملک، اطمینان از اینک...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب