اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
شماره تلفن مشاور حقوقی _ گروه وکلای دادشید
شماره تلفن مشاور حقوقی _ گروه وکلای دادشید

شماره تلفن مشاور حقوقی _ گروه وکلای دادشید

 شماره تلفن مشاور حقوقی _ گروه وکلای دادشید

وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق توافقی،وکیل ثبتی، وکیل ملکی،مشاوره حقوقی،مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری،  وکالت دادگستری،وکیل، وکالت،مشاوره آنلاین رایگان

شماره تلفن مشاور حقوقی : یکی از مبتلا به ترین موضوعات روز حقوقی که خانواده های بسیاری را درگیر نموده است بحث دعاوی خانواده و مباحث متفرع از آن می باشد .(شماره تلفن مشاور حقوقی رایگان)

امروزه با توجه به معضلات و مشکلات پیش رو بالاخص تفاوت فرهنگ ها و عدم شناخت کافی زوجین در بدو ازدواج و ... دعاوی خانواده با پیش رفت چشمگیری روبرو شده تا حدی که شاید ذکر این مطلب که هر خانواده ولو در درجه دوم و سوم دچار یکی از دعاوی مرتبط با امور خانواده است ؛‌به واقعت نزدیک باشد.(شماره تلفن مشاور حقوقی رایگان)

علی ای حال مجموعه گروه وکلای دادشید در راستای نیل به هدف والای خود که تحقق عدالت می باشد با ارائه خدماتی چون مشاوره حقوقی رایگان با وکلای متخصص و کارآزموده خود امکان مشاوره تلفنی وکیل خانواده و صدای مشاور خانواده را برای شما مخاظبین محترم فراهم نموده است.(شماره تلفن مشاور حقوقی رایگان)

این مجموعه با در اختیار داشتن وکلای مجرب در تمام زمینه ها و دعاوی متفرع از مباحث خانواده؛ می تواند راه دشوار بعضی از دعاوی پیچیده خانواد هرا هموار و در مباحث تخصصی یاور شما گرامیان باشد.

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط مجموعه بحث طلاق اعم از عسر و حرج و توافقی می باشد و وکیل خوب برای طلاق در اصفهان می تواند با ارائه خدمات مرتبط می تواند یاری گر شما باشد.

یکی دیگر از مباحث مرتبط با دعاوی خانواده بحث مهریه و دعاوی ناشی از آن اعم از بحث مطالبه مهریه و نحوه وصول و اقدامات تامینی و دعوی اعسار می باشد که توسط بهترینهای مجموعه جهت احقاق حق قابل ارائه می باشد در ادامه مطالب؛ بیشتر به مباحث مرتبط پرپاخته خواهد شد.(شماره تلفن مشاور حقوقی رایگان)

...


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و  در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط  و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۶ آذر

اجازه مالک

  اجازه مالک اجازه مالک یا اجازه در عقد فضولی به موافقت مالک یا ولی مالک در مورد تصرف فضولی یا معاملات فضولی توسط دیگران اشاره دارد. این مفهوم در...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۳ آذر

ارزیابی حقوقی مالک

ارزیابی حقوقی مالک ارزیابی حقوقی مالک به معنای بررسی وضعیت حقوقی مالکیت یک ملک است. این ارزیابی شامل بررسی مستندات حقوقی مربوط به ملک، اطمینان از اینک...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب