اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان 5 طبقه سوم واحد 37
تماس با ما 09332373448
ایمیل dadshid@gmail.com
ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه۸الی ۱۵
blog3
بهترین وکیل تهران
بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران _ گروه وکلای دادشید

وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق توافقی،وکیل ثبتی، وکیل ملکی،مشاوره حقوقی،مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری،  وکالت دادگستری،وکیل، وکالت،مشاوره آنلاین رایگان

بهترین وکیل تهران : وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو :

وکلای پایه 2 فقط حق شرکت در محاکم کیفری که به جرم‌های تعزیری مستوجب حبس کمتراز ۱۰ سال و شلاق و جزای نقدی و اقدامات تامینی منتج می‌شود را دارند و در محاکم حقوقی نیز چنانچه بازخواسته کمتر از ۵۰۰ میلیون ریال باشد و یا خواسته غیر مالی مگر در دعاوی مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد، می‌توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند.(بهترین وکیل تهران)

اما وکیل پایه یک دادگستری حق شرکت در تمامی محاکم اعم از حقوقی و کیفری و.. را دارند. وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدواً به‌صورت ۲ سال کار آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند ذیر نظر وکیل سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی 2 سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شوند. بنابر آنچه گفته شد، وکلای پایه یک، حق دخالت و قبول وکالت در کلیه دعاوی را بدون محدودیت از لحاظ موضوع یا از لحاظ مرجع دارند، و می توانند با قبول وکالت در دعاوی مزبو ربه یاری موکل خود بشتابند.(بهترین وکیل تهران)

با توجه به پیشرفت جامعه بشری امروز  وتغییر متد های سنتی ارتباط و جایگزینی آن روشها با روشهای به روز ارائه خدمات؛ هر مجموعه برای اعتلای خود و پیشرفت در امور خود به ناچار می بایست خود را با آنها وفق دهد.

همانگونه که شاهد هستیم در چند دهه اخیر مجموعه ها و اشخاص موفق برای رسیدن به موفقیت از این روش ها استفاده نموده اند.

یکی از موفق ترین این ابزار ها؛‌ بحث ارائه خدمات به طریق اینترنتی و به بیان بهتر ارائه خدمات مطلوب از راه دور می باشد.(بهترین وکیل تهران)

وب سایت وکیل گروه وکلای دادشید نیز با ارائه خدمات مطلوب و نظارت مستمر مسئولین مجموعه ؛‌ گامی بلند در جهت مشاوره و وکالت و با این طریق سعی در تحقق اهداف خود که همان تحقق عدالت و اجرای صحیح قانون میباشد برداشته است.(بهترین وکیل تهران)

این مجموعه با در اختیار  داشتن بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران و شهرستانها و حتی در مواردی با مشاوره تلفنی حقوقی رایگان آماده ارائه خدمت به شما سروران عزیز می باشد.

ضمنا این مجموعه با خدمات نوین و همگام با برآورده کردن نیاز روز  با  ارائه خدماتی چون صدای وکیل و تهییه کلیپ های صوتی و تصویری به بررسی موضوعات مبتلابه به زبان ساده  پرداخته است.(بهترین وکیل تهران)

امید است با حمایت و انتقال انتقادات و پیشنهادات سازنده راهگشا و یاور ما در جهت رسیدن به هدف والای مجموعه باشید.(بهترین وکیل تهران)

...


گروه وکلای دادشید

موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی (گروه وکلای دادشید) با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و وکالت در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط وکیل و مشاوره حقوقی در سرتاسر کشور می باشد جهت ارتباط با این مجموعه اینجا را کلیک کنید.

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با وکیلیا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.


دسته بندی
دسته بندی مقالات 68
مقالات ما
۱۰ آذر

املاک مجهول المالک کدامند ؟

  املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاک مجهول المالک کدامند ؟ املاکی هستند که مالک آن‌ها مشخص نیست. این املاک ممکن است به دلیل عدم ثبت یا عدم تقاضای ...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۹ آذر

احراز کاربری تجاری

  احراز کاربری تجاری احراز کاربری تجاری به معنای تغییر کاربری یک ملک از نوع مسکونی به نوع تجاری است. برای تغییر کاربری مسکونی به تجاری، باید از ش...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب
۵ آذر

تائید بطلان معامله به دلیل حجر

  تائید بطلان معامله به دلیل حجر تائید بطلان معامله به دلیل حجر در قاضای نفع است و یا شخص ذی سمت باطل محسوب می‌شود. حجر به معنای ممنوع شدن شخص از...

بدون دیدگاه
ادامه مطلب